[לעיון בערך "שוקי שטאובר" בויקיפדיה, אנא לחצו כאן]
[לעיון בפרופיל של שוקי שטאובר בלינקדאין, אנא לחצו כאן]

סופר, חוקר, יועץ, עיתונאי ומרצה בכיר לניהול, כתב 17 ספרים ומאות כתבות ומאמרים.

****

ספרים

שוקי שטאובר כתב 17 ספרים. רובם בתחומי ניהול, עבודה וקריירה ('ספרים'); שיצאו לאור במסגרת שיתופי פעולה מקצועיים מגוונים.

לאחר פרסום ספרו הראשון, "מטבע לצ'ק פוינט'", בהוצאת "ידיעות אחרונות", הוציא לאור את הספר "דרושים'" עם קבוצת פילת, ואת הספרים "מי פה המנהל?'", "התפקיד – שלך!'", "אאוטסורסינג'" (בשיתוף החברות אי.די.אס, פליינג קרגו, מנפאואר ואלבר), "שירות לקוחות", (בשיתוף הארגונים סלקום, בנק דיסקונט, ויזה כאל, סמל"ת ואגף טכנולוגיה ולוגיסטיקה בצה"ל), "עו"ד ועוד" ו"מגיע לי? – המדריך השלם למעסיק ולעובד'".
ספרו התשיעי, "זה לא רק הכסף" (בשיתוף ארגונים כמו מוטורולה, אי.סי.איי, בנק הפועלים, מולטילוק, כלל ביטוח ועוד), עוסק בניהול עובדים בארגונים איכותיים.
הספר העשירי, "אני המותג!" (בשיתוף ארגונים כמו בנק מזרחי טפחות, הום סנטר, דפי זהב, מכבי שירותי בריאות, צומת ספרים ועוד) מתאר ומנתח אסטרטגיות שיווק בישראל ואת דרכי יישומן.
הספר "START", שונה במתכונתו מספריו הקודמים. זהו ספר מחורז ומאויר המתאר את תחילת הקריירה של איש צעיר.

בשנת 2013 יצאה לאור מהדורה חדשה של "דרושים" וכלולים בה ניתוחי אירועים מחברות כמו אינטל, גוגל, רפאל, קבוצת שטראוס ועוד. ספרו ה-13, "מהקונקורד לכיפת ברזל", נכתב יחד עם אביגדור זוננשיין, בשיתוף מכון גורדון של  "הטכניון". בשנת 2015 יצא הספר לאור גם בשפה האנגלית בשם:
Managing and Engineering Complex Technological Systems.

בשנים 2014-2015 שהה בברלין וערך בה מחקר בשיתוף מוסד נאמן של "הטכניון", אודות ההגירה של ישראלים לברלין. על בסיס  ממצאי המחקר ייצא לאור  בשנת 2017 ספרו ה-14: "ישראלים בברלין – קהילה בהתהוות" – בהוצאת "ידיעות ספרים".
בשנת 2018 יצא לאור ספרו "המאבק על הוועד – התארגנות עובדים בשנות ה-2000", ובשנת 2019 הספר "כן זה אפשרי – ניהול שינוי בארגון חינוכי".
בשנת 2022 יצא לאור ספרו ה-17 "בריאות הנפש בישראל"

הספרים נמכרים בחנויות הספרים ומופיעים ברשימות קריאה של מוסדות לימוד רבים.

ייעוץ, מחקר וחוות דעת

לאורך שלושה עשורים פיתח שוקי שטאובר פעילות ייעוץ ומחקר ענפה המוצעת למנהלים ולפרטים בסקטור הפרטי והציבורי בהם: ייעוץ ארגוני ניהולי, ניהול יחסי עבודה, חוות דעת מקצועיות, ייעוץ אישי למנהלים, ייעוץ קריירה, מחקרים וסקרים ועוד.

עיתונות

כעיתונאי כתב שוקי שטאובר במרבית מגזיני הניהול בארץ. במשך שנים כתב וערך את מדור 'ניהול' בעיתון הכלכלי 'גלובס'. בשנות ה-2000 היה בעל טור 'ניהול' בערוץ הכלכלה של YNET. רבים ממאמריו פורסמו במסגרות מדיה נוספות, כמו דה מרקרכלכליסטוואלה! עסקיםויקיפדיה ועוד.

שוקי שטאובר מתראיין לעיתים קרובות בעיתונים ובמדיה האלקטרונית ('ראיונות') בתחומי ניהול, קריירה ועבודה.

לשוקי שטאובר M.A. בלימודי עבודה (מסלול תיזה) מאוניברסיטת תל-אביב.

לא רק 'ניהול'

"מדף הספרים של שוקי שטאובר"